SILVER OCH METALL / Koppar, Mässing & Tenn / Parti 11299201
nr 1129 9201
Parti
9 delar, tenn, bestående av bla: ljusstakar, skål
Kondition: bucklor, skador, lagningar
Utrop:
500 kr
Såld:
200 kr
måndag 18 september 2017
kl 18:21:04
150 kr
150 kr
150 kr (Budbetjänt)
Tenn
Metalliskt grundämne; Sn. Förekommer främst i mineralet kasseteri; tennsten.
Firma Svenskt Tenn
Parti
nr 1129 9201
Parti
Utrop: | 500 kr |
Såld: | 200 kr |
måndag 18 september 2017 |
Tenn
Firma Svenskt Tenn
Firma Svenskt Tenn